Meist

Meie ettevõte on loodud eesmärgiga pakkuda meestele suurustes 3XL-10XL  rõivaid kõikides kaubagruppides. Ettevõte on kiiresti arenenud – tegutseme Tallinnas aadressil Tatari 25 ja Rakveres Vaala Ärikeskuses. Kolisime tikutoosisuurustest ruumidest suurematesse ruumidesse sooviga pakkuda parimat kvaliteeti ja teenindust.
Müüme selliste kaubamärkide rõivaid nagu Viking, Maxfort, Nurme, Ewald jne. Kõik  need kaubamärgid disainivad ja valmistavad rõivaid vaid spetsiaalselt suurtele suurustele. See tähendab, et tootjad planeerivad, konstrueerivad lõikeid, valivad kangaid ja valmistavad tooted silmas pidades suurte meeste vajadusi, kuid mitte ainult. Kõiki meie koostööpartnereid iseloomustab kaasaegsete funktsionaalsete kui ka traditsiooniliste materjalide nagu puuvilla  ja villa ning moekate detailide kasutamine järgides üldisi moetrende.
Meie missioon on pluss-suuruses mehi riietada järjest mugavamatesse moekamatesse ja kvaliteetsematesse rõivastesse. Kes siis ei tahaks  nautida rahulolu kenadest rõivastest!

Seepärast on ülioluline, et pakume teile personaalset, vajadustest lähtuvat ja kiiret teenindust, et muuta kogu ostuprotsess võimalikult lihtsaks ja mugavaks.
Meie moto on: rahulolev klient toob uue kliendi!